Novinky

Call Centrum pro Invia.pl 9.8.2017

Úspěšně jsme dokončili náhradu ústředny Avaya pro call centrum polské pobočky cestovní agentury Invia (skupina Travelplanet.pl S.A.). Naše řešení je zákazníkovi poskytováno prostřednictvím telekomunikačního operátora T-Mobile Czech Republic a.s.

Pro šest krajských nemocnic Moravskoslezského kraje jsme dodali Automatický svolávací systém umožňující rychlé a efektivní svolání traumatologického plánu.

Privátní cloud pro DPD 10.4.2017

Pro společnost Direct Parcel Distribution CZ s.r.o. jsme realizovali virtualizační cluster s vysokou dostupností.

10 tis. přepážek České pošty na LinuxBox OS 13.1.2017

Úspěšně jsme dokončili vývoj distribuce OS Linux přizpůsobené pro specifické aplikace a různorodé HW sestavy a periferie České pošty, s.p. Součástí dodávky byl vývoj automatického deployment systému, jež umožní IT oddělení České pošty efektivně rozdistribuovat nový OS na všech 10 tis pc stanic a serverů během jednotek měsíců.

IP telefonie pro Prahu 14 9.1.2017

Městské části Praha 14 poskytujeme ústřednu LinuxBox PBX a stolní IP telefony formou služby.

PF 2017 01.1.2017

Děkujeme všem našim zákazníkům a partnerům za dosavadní přízeň a přejeme úspešný rok 2017.

Managed PBX pro společnost ProSpánek 6.12.2016

Pro společnost ProSpánek SE jsme implementovali řešení Managed PBX vč. modulu Call Centra poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Call Centrum pro Kofola Holding a.s. 7.10.2016

Pro call centrum společnosti Kofola Holding a.s. jsme implementovali telefonní ústřednu s napojením na CRM SalesFoce.

Call centrum pro Finanční správu 1.8.2016

Pro Generální finanční ředitelství jsme vytvořili a zajišťujeme technické řešení infolinky a call centra k Elektronické Evidenci Tržeb.

Privátní cloud pro Hlavní báňskou záchrannou stanici Ostrava 24.7.2016

Pro společnosti OKD, HBZS, a.s. jsme zrealizovali privátní cloud a zmigrovali do něj zákazníkovy servery.

Telefonní ústředna pro Ostravské komunikace, a.s. 11.07.2016

Pro společnost Ostravské komunikace, a.s. jsme realizovali kompletní dodávku IP telefonie a včetně zajištění hladkého přechodu z původního analogového řešení.

Informace pro zákazníky společnosti LinuxBox.cz k chybě software ImageMagick; CVE-2016-3714.

Informace pro zákazníky společnosti LinuxBox.cz k chybě knihovny openssl; CVE-2016-0800.

Informace pro zákazníky společnosti LinuxBox.cz k chybě knihovny glibc (GNU C Library); CVE-2015-7547.

ISO certifikáty 12.11.2015

Úspěšně jsme dokončili certifikaci systému managementu kvality ISO 9001 a certifikaci managementu bezpečnosti informací ISO 27001.

Telefonní ústředna pro Městský úřad Kravaře 6.10.2015

Pro Městský úřad Kravaře jsme do jejich virtuálního prostředí VMware implementovali telefonní ústřednu LinuxBox PBX, dodali telefony pro všechny uživatele vč. externích lokalit a zajistili hladký přechod z původního analogového řešení.

Server LinuxBox pro společnost CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. 3.8.2015

Pro společnost CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. jsme implementovali řešení Serveru LinuxBox poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora O2 Czech Republic a.s.

Server LinuxBox pro RI OKNA a.s. 1.6.2015

Zákazníkovi RI OKNA a.s. jsme do jeho virtuálního prostředí VMware implementovali Server LinuxBox v roli mailserveru a webové proxy.

Pro společnost PERFEKT SERVIS spol. s r.o. jsme implementovali řešení Managed PBX vč. modulu Call Centra poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Pro společnost Emco spol. s r. o. jsme implementovali řešení Security Box poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Pro společnost Europe Easy Energy a. s. jsme implementovali řešení Managed PBX poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Telefonní ústředna pro společnost ESTELAR s. r. o. 6.3.2015

Pro společnost ESTELAR s. r. o. jsme do jejich virtuálního prostředí Hyper-V implementovali naši telefonní ústřednu vč. integrace s ERP Byznys a využitím zákazníkových stávajících IP telefonů.

3-uzlového clusteru pro společnost DENIP s.r.o. 20.2.2015

Pro společnosti DENIP s.r.o. jsme implementovali 3-uzlový cluster s vysokou dostupností (HA) vč. našeho virtualizačního řešení.

Mailing list pro T-Mobile Czech Republic a.s. 2.2.2015

Zákazníkovi telekomunikačního operátora T-Mobile Czech Republic a.s. využívajícího naše řešení all-in-one serveru jsme doplnili modul Mailing list, který rozesílá 200 000 emailů za 1,5 hod (při velikosti každého emailu 1 MB)

Privátní cloud pro První Signální, a.s. 2.1.2015

Pro společnosti První Signální, a.s. jsme zrealizovali privátní cloud a zmigrovali do něj všechny zákazníkovy servery.

Security Box pro společnost Velvana, a.s. 17.11.2014

Pro společnosti Velvana, a.s. jsme implementovali řešení Security Box poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Dialer pro LogiCall Česká republika, s.r.o. 11.11.2014

Našemu zákazníkovi LogiCall Česká republika, s.r.o. jsme doplnili ústřednu LinuxBox PBX o nádstavbový modul Prediktivní dialer.

Náhrada Cisco Call Manageru na Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. 6.11.2014

Pro Českomoravskou záruční a rozvojovou banku jsme realizovali náhradu Cisco Call Manageru naší ústřednou LinuxBox PBX se zachováním všech telefonů Cisco 79xx s SCCP firmware. Realizace zahrnovala i řešení telefonní linky pro dealing vč. nahrávání s detekcí ticha.

Pro společnosti MADE GROUP, a.s. jsme implementovali řešení Managed PBX poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Informace pro zákazníky společnosti LinuxBox.cz k aktuální chybě interpretu BASH "ShellShock".

Cloudové Úložiště pro ATLAS consulting spol. s.r.o. 24.9.2014

Pro společnost ATLAS consulting spol. s.r.o. poskytujeme námi vyvinuté cloudové úložiště kompatibilní s Amazon S3 REST API.

Výměna IP PBX ve společnosti LogiCall Česká republika, s.r.o. 21.8.2014

Našemu zákazníkovi LogiCall Česká republika, s.r.o. jsme dodali novou IP ústřednu vč. modulu Call Centrum, vše jako cluster s vysokou dostupností.

Telefonní ústředna pro ABOUT CZ, s.r.o. 25.6.2014

Pro společnost ABOUT CZ, s.r.o. jsme implementovali naši telefonní ústřednu poskytovanou prostřednictvím telekomunikačního operátora T-Mobile Czech Republic a.s.

Security Box pro Trigema a.s. 19.5.2014

Pro společnost Trigema a.s. jsme implementovali řešení Security Box poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Pro společnost Oresi s.r.o. jsme implementovali řešení Security Box poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Virtualizační řešení pro Národní divadlo moravskoslezské 2.5.2014

Zákazníkovi Národní divadlo moravskoslezské jsme implementovali naše virtualizační řešení s vysokou dostupností (HA).

Telefonní ústředna pro IPSOS s.r.o. 23.4.2014

Pro IPSOS s.r.o., přední společnost v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění v České republice, jsme implementovali naši telefonní ústřednu LinuxBox PBX.

Informace pro zákazníky společnosti LinuxBox.cz k aktuální chybě knihovny OpenSSL "Heartbleed".

Pro společnost PRO.MED.CS Praha a.s. jsme implementovali řešení Managed PBX poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Telefonní ústředna pro Mary Kay (Czech Republic), s.r.o. 24.1.2014

Pro Mary Kay (Czech Republic), s.r.o. jsme dodali telefonní ústřednu včetně modulu Call Centrum rozšířeného o funkci značkování hovorů s návazností na statistiky a reporty.

Telefonní ústředna pro Město Dvůr Králové nad Labem 18.12.2013

Pro Město Dvůr Králové nad Labem jsme úspěšně dokončili realizaci zakázky z výběrového řízení na dodávku a instalaci VOIP ústředny a VOIP telefonů.

Telefonní ústředna pro TRUMF International s.r.o. 16.12.2013

Pro společnost TRUMF International s.r.o. jsme implementovali naši telefonní ústřednu poskytovanou prostřednictvím telekomunikačního operátora T-Mobile Czech Republic a.s.

Virtuální server pro NAR marketing s.r.o. 25.11.2013

Fyzické servery společnosti NAR marketing s.r.o. jsme zmigrovali do virtuálního prostředí LinuxBox VPS a převzali jsme garance za jejich správu.

Dodávka telefonní ústředny pro společnost Pražská strojírna a. s. 8.11.2013

Pro společnost Pražská strojírna a. s. jsme zrealizovali dodávku tel. ústředny LinuxBox PBX včetně IP telefonů.

Volební mapa pro TOP 09 25.10.2013

Pro TOP 09 opět zajišťujeme online prezentaci volebních výsledků (tzv. "volební mapku").

HA clustery pro ATLAS consulting spol. s r.o 24.9.2013

Pro společnost ATLAS consulting spol. s.r.o. jsme zrealizovali řešení geografického clusteru, který povyšuje výhody běžného high availability clusteru o odolnost vůči výpadkům na straně telekomunikačních operátorů.

CRM systém a telefonní ústředna pro Call Centrum Antonín Kutaš 1.9.2013

Pro Call Centrum Antonín Kutaš jsme během dvou dnů kompletně implementovali náš CRM systém a telefonní ústřednu.

Integrace Skype do LinuxBox PBX 15.8.2013

Naši ústřednu LinuxBox PBX jsme rozšířili o podporu připojení ke Skype a tím tak zpřístupnili většinu ústřednových funkcí (např. přepojování, nahrávání, fronty, IVR aj.) také pro příchozí a odchozí hovory uživatelů komunikátoru Skype, vše v HD kvalitě zvuku.

Telefonní ústředna pro Seele Pilsen s.r.o. 2.5.2013

Pro společnost Seele Pilsen s.r.o. jsme implementovali řešení LinuxBox PBX, přičemž jsme zákazníkovi poskytli servisní podporu také pro jeho stávajících 60ks stolních a konferenčních IP telefonů Polycom.

Telefonní ústředna pro OC Breda & Weinstein Opava 15.4.2013

Pro OC Breda & Weinstein Opava jsme zrealizovali dodávku LinuxBox PBX vč. napojení na komunikační zařízení výtahů a parkovacích systémů. K naší telefonní ústředně je zde kromě výtahových a parkovacích systémů připojena také celá administrativa OC, pro níž jsme dodali telefonní přístroje.

Podpora SCCP v LinuxBox PBX 27.3.2013

Naši ústřednu LinuxBox PBX jsme rozšířili o podporu Cisco protokolu SCCP, který umožňuje s úsřednou používat i Cisco telefony řady 79xx a 69xx nebo nahradit Cisco Call Manager a dosáhnout výrazné úspory za licence.

Server LinuxBox pro Českomoravskou stavební spořitelnu, a.s. 22.1.2013

Pro společnost Českomoravská stavební spořitelna, a.s. jsme implementovali centrální fax server se směrováním faxů dle informací z Active Directory.

IP telefonie pro STORY DESIGN, a.s. 6.11.2012

Pro společnosti STORY DESIGN, a.s. jsme zrealizovali kompletní migraci na IP telefonii.

Zpracování výsledků voleb pro TOP09 20.10.2012

Pro politickou stranu TOP09 jsme zrealizovali zpracování a projekci průběžných výsledků krajských a senátních voleb.

Telefonní ústředna pro ČSAD Autobusy České Budějovice a.s. 17.10.2012

Pro společnost ČSAD Autobusy České Budějovice a.s. jsme implementovali telefonní ústřednu.

Ip telefonie a virtualizační infrastruktura pro společnost Vyncke s.r.o. 31.7.2012

Do nového sídla a nové výrobní haly společnosti Vyncke s.r.o. jsme dodali IP telefonii a virtualizační infrastrukturu provozovanou v clusterovém prostředí.

IP telefonie pro CYRRUS, a.s. 28.5.2012

Pro společnost CYRRUS, a.s., největšího mimopražského licencovaného obchodníka s cennými papíry, jsme zrealizovali kompletní migraci na IP telefonii včetně integrace nahrávání hovorů do CRM.

IP telefonie pro MephaCentrum, a.s. 17.02.2012

Pro ostravskou polikliniku MephaCentrum, a.s. jsme zrealizovali kompletní migraci z dosavadního analogo-digitálního řešení vnitropodnikového volání na IP telefonii.

Sponzorujeme Tyfloservis 23.11.2011

Společnosti Tyfloservis, zajišťující podporu zrakově postiženým a nevidomým osobám, jsme bezplatně poskytli naše softwarové řešení.

Elektronické hlasování pro TOP09 20.10.2011

Pro politickou stranu TOP09 jsme vytvořili elektronické hlasování, které jsme následně aplikovali na druhém celostátním sněmu strany.

IP telefonie pro Synlab czech s.r.o. 10.10.2011

Pro společnost Synlab czech s.r.o., největší laboratorní skupinu v České republice, jsme zrealizovali migraci na IP telefonii na osmi lokalitách.

CRM systém pro LogiCall Česká republika, s.r.o. 1.9.2011

Pro významné call centrum v moravskoslezském kraji, společnost LogiCall Česká republika, s.r.o., realizujeme implementaci informačního systému pro řízení inkasa a pohledávek včetně integrace s IP ústřednou.

Správa metropolitní sítě pro MEEP.CZ s.r.o. 8.8.2011

Pro společnost MEEP.CZ s.r.o., předního poskytovatele internetového připojení ve města Orlová a okolí, realizujeme převzetí správy aktivních prvků metropolitní sítě s více než 4000 klienty.

Nahrávání hovorů pro Weritum Consulting, s.r.o. 14.7.2011

Pro investiční společnost Weritum Consulting, s.r.o. jsme zrealizovali centralizované řešení nahrávání a archivace hovorů pro mobilní telefony.

FoxStat pro Honeywell Česká republika 17.5.2011

Do sítě společnosti Honeywell Česká republika jsme úspěšně implementovali náš produkt určený pro hloubkovou analýzu síťového provozu - FoxStat.

IP telefonie pro ČKD NOVÉ ENERGO, a.s. 13.5.2011

Pro strojírenskou společnost ČKD NOVÉ ENERGO, a.s. jsme zrealizovali kompletní dodávku IP telefonie.

Prezentace našeho produktu FoxStat na Cisco Expo 20-21.4.2011

Jako technologický partner 12. ročníku konference Cisco Expo jsme prezentovali druhou generaci našeho produktu pro analýzu síťového provozu - FoxStat.

Zpracování výsledků senátních voleb pro TOP09 26.3.2011

Pro politickou stranu TOP09 jsme zrealizovali zpracování a projekci průběžných výsledků senátních voleb.

Přidání sekce Novinky 12.3.2011

Náš web jsme doplnili o sekci Novinky, kde bychom vás rádi informovali o nových produktech a významných událostech v naší společnosti.

© 2000 - 2017 LinuxBox.cz, s.r.o. Napište nám
Váš názor
nás zajímá. Zpětná vazba nám pomáhá
se zlepšovat a zkvalitňovat naše služby pro Vás.
Máte-li dotaz, budeme se snažit
Vám obratem odpovědět.

Děkujeme,
Vaše zpráva byla odeslána.