O společnosti

Naše společnost působí na trhu od roku 2000. Prvotní myšlenkou a cílem bylo nabídnout zákazníkům řešení serverů postavených na operačním systému Linux, jako alternativu k serverům založených na komerčních operačních systémech Microsoft Windows. Postupem času jsme naše aktivity rozšířili směrem k poskytování komplexních řešení a služeb zahrnující široký záběr oboru ICT.


Spolehlivá infrastruktura

Nedílnou součástí poskytování našich ICT služeb je provoz cloudových řešení v profesionálních datových centrech. Naši Cloudovou infrastrukturu máme instalovanou ve dvou datových centrech, v Praze a Ostravě. Veškeré kritické části instalované infrastruktury jsou zdvojené, a tedy poskytovaná řešení jsou plně redundantní.Servisní středisko Ostrava

Servisní, dohledové a monitorovací centrum

Pro zajištění vysoké úrovně námi poskytovaných služeb disponujeme dohledovým a monitorovaním centrem. Naše dohledové služby fungují 365 dní v roce v režimu 24x7. Monitorovací infrastruktura se skládá z několika serverů umístěných v různých lokalitách. Vysoká dostupnost našich služeb je dále podpořena Gigabitovým připojením a zdvojenou zálohou.
Ekonomické řešení

Základem námi poskytovaných řešení a produktů je open source software. Díky tomu jsme schopni realizovat i velmi specifické požadavky našich zákazníků při udržení ekonomičnosti navrženého řešení. Rovněž v oblasti ladění a odhalování příčin problémů jsme schopni jít až na úroveň zdrojového kódu software, přičemž nyní jsme autoři již mnoha patchů (kernel, asterisk a další).

Komplexní služby -
jsme partnerem výrobců

V projektech kde není možné použít open source software běžně pracujeme s komerčním softwarem předních výrobců.
Jsme certifikovaným partnerem společností Cisco Systems s.r.o. a F-Secure Corporation.

Ukázat další reference

© 2000 - 2017 LinuxBox.cz, s.r.o. Napište nám
Váš názor
nás zajímá. Zpětná vazba nám pomáhá
se zlepšovat a zkvalitňovat naše služby pro Vás.
Máte-li dotaz, budeme se snažit
Vám obratem odpovědět.

Děkujeme,
Vaše zpráva byla odeslána.