Novinky

Logo Pejskar

Privátní cloud pro Pejskar & spol.

Pro jednoho z nejstarších výrobců trvanlivých fermentovaných masných výrobků v České republice, společnost PEJSKAR & spol., spol. s r.o. jsme realizovali virtualizační cluster s vysokou dostupností.

Logo Justiční akademie

Privátní cloud a telefonní ústředna pro Justiční akademii

Pro Justiční akademii (Vzdělávací instituci pro soudy, státní zastupitelství a Ministerstvo spravedlnosti) jsme realizovali virtualizační cluster s vysokou dostupností, a do této virtualizační platformy jsme pak ještě implementovali LinuxBox PBX.

Security box pro Vodohospodářské stavby

Pro stavební společnost Vodohospodářské stavby spol. s r. o. jsme implementovali řešení Security Box poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

Managed PBX pro AAA – Záchranná technická služba

Pro společnost AAA – Záchranná technická služba, spol. s r.o. jsme implementovali řešení Managed PBX, poskytované prostřednictvím telekomunikačního operátora Vodafone Czech Republic a.s.

IP telefonie pro Auto Kora top s.r.o.

Pro autorizovaného partnera Ford Auto Kora top s.r.o. jsme realizovali kompletní dodávku IP telefonie včetně bezdrátových telefonů multibuňkového systému DECT. Naše řešení je zákazníkovi poskytováno prostřednictvím telekomunikačního operátora T-Mobile Czech Republic a.s.

Informace k chybám procesorů Intel

Informace pro zákazníky společnosti LinuxBox.cz k chybám procesorů Intel, označovaným také jako Meltdown a Spectre.

Více informací…

PF2018

I v roce 2018 přijímáme nové výzvy a hledáme řešení…
Mnoho štěstí v Novém roce přeje kolektiv LinuxBox.cz!

Více informací…

Invia.pl

Call Centrum pro Invia.pl

Úspěšně jsme dokončili náhradu ústředny Avaya pro call centrum polské pobočky cestovní agentury Invia (skupina Travelplanet.pl S.A.). Naše řešení je zákazníkovi poskytováno prostřednictvím telekomunikačního operátora T-Mobile Czech Republic a.s.

MS kraj

Automatický svolávací systém

Pro šest krajských nemocnic Moravskoslezského kraje jsme dodali Automatický svolávací systém umožňující rychlé a efektivní svolání traumatologického plánu.

DPD

Privátní cloud pro DPD

Pro společnost Direct Parcel Distribution CZ s.r.o. jsme realizovali virtualizační cluster s vysokou dostupností.

© 2000 - 2018 linuxbox.czRolovat nahoru