Sponzorujeme

Red Bikes

Red Bikes je tým jezdců na handbike. Handbike je speciálně zkonstruované kolo, pro lidi s vysokým stupněm postižení. Handbike je také název sportu, který je součástí cyklistiky tělesně handicapovaných sportovců. V současnosti je tento druh sportu uznáván Mezinárodním paralympijským výborem IPC a cyklistickou federací UCI. Pravidelně se konají oficiální mistrovství Evropy, Světa a na paralympiádě v Aténách (2004) měl handbike premiéru mezi paralympijskými sporty. LinuxBox.cz podpořil RedBikes tým finančními prostředky.

www.redbikes.euDům dětí a mládeže Hlučín

Dům dětí a mládeže Hlučín je sdružení pořádající volnočasové aktivity nejen pro děti. Je organizátorem sportovních, ekologických a uměleckých soutěží, pravidelně pořádá zimní i letní tábory. Chod sdružení pravidelně podporujeme finančními prostředky.

www.ddmhlucin.cz
Hlučínský talent

Hlučínský talent je každoročně pořádané vystoupení tanečních skupin. Soutěžení mladých talentů pravidelně podporujeme sponzorskými dary.Tyfloservis

Posláním obecně prospěšné společnosti Tyfloservis je podpora integrace nevidomých a slabozrakých lidí do společnosti. Projekt funguje nepřetržitě od roku 1991 a v současnosti poskytuje celostátní podporu jak nevidomých a slabozrakých lidí, tak osob jim blízkých včetně široké laické i odborné veřejnosti. Tyfloservis podporujeme bezplatným poskytováním našich softwarových řešení.

www.tyflocentrum-ova.czObčanské sdružení ABC

Občanského sdružení ABC poskytuje všestrannou pomoc rodinám s dětmi s poruchami autistického spektra. Sdružení vzniklo z podnětů rodičů a jejich potřeby sdružovat se, vyměňovat si navzájem osobní zkušenosti, informace, navzájem se podporovat a spolupracovat. Dnes sdružení připravuje řadu volnočasových aktivit a terapeutických pobytů pro děti. Sdružení podporujeme finančními prostředky.

www.autistickedite.cz


Prague PostgreSQL Developers Day

Prague PostgreSQL Developers Day

Každoročně pořádaná konference věnovaná databázi PostgreSQL. Kromě vlastních přednášek a příspěvků podporujeme konferenci i finančními prostředky.

www.p2d2.czWikipedie

Wikipedii sami aktivně používáme i rozšiřujeme.
Do každoročních sbírek posíláme finanční příspěvky.

www.wikipedia.org
Wikipedie


© 2000 - 2016 LinuxBox.cz, s.r.o. Napište nám
Váš názor
nás zajímá. Zpětná vazba nám pomáhá
se zlepšovat a zkvalitňovat naše služby pro Vás.
Máte-li dotaz, budeme se snažit
Vám obratem odpovědět.

Děkujeme,
Vaše zpráva byla odeslána.